Drzwi PCV

Drzwi są wizytówką domu, ponieważ od wejścia podkreślają jego charakter. Bogata kolorystyka profili, praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne i możliwość doboru różnorodnych wypełnień od klasycznych aż po ultranowoczesne umożliwiają uwypuklenie wyjątkowości.

 

Ponadto od drzwi oczekuje się zapewnienia wysokiego stopnia bezpieczeństwa oraz ochrony przed hałasem i warunkami pogodowymi.

Charakterystycznymi cechami drzwi w systemach aluplast jest ich solidność i elegancja. Dzięki wielokomorowej zabudowie, głębokość zabudowy od 60 mm do 85 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej.

Wysoka stabilność skrzydeł poprzez użycie zbrojeń o dużych przekrojach poprzecznych oraz zastosowanie zgrzewalnych łączników narożnych gwarantuje odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe.

Niski próg drzwiowy o wysokości 20 mm odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie. Specjalnie ukształtowane stopy progu umożliwiają łączenie z systemowymi profilami dodatkowymi takimi jak np. poszerzenia a szeroki okapnik aluminiowy odprowadza spływ wody na zewnątrz.

 

 

 

Drzwi otwierane do wewnątrz

Drzwi otwierane na zewnątrz
Rama 140002 / Próg ALU
Skrzydło 14033
Rama 140002 / Próg ALU
Skrzydło 14035